категорії: новина

Трипільський книгообмін

Еко-літературна акція

Екологічно свідомі книголюби тепер єднатимуться на Трипільському колі! У кожного є можливість отримати файну книжку на файному фесті!

Цього року на Трипільському колі утвориться книжковий кругообіг. Фестиваль приєднується до всесвітнього інтелектуального спорту – буккросингу!

Буккросинг – це обмін книгами. Зародився він у США. Європейцям цей інтелектуальний спорт теж полюбився, та й в Україні книжкова циркуляція також стає дедалі популярнішою. Рух не шкодить книговидавцям, а навпаки – викликає інтерес до читання. Крім того, читачі споживають менше паперу, рятуючи таким чином зелені насадження.

Учасники руху залишають свої книги у заздалегідь обраному місці, де їх може знайти будь-хто, почитати і знову повернути несподівану знахідку в обіг. Або ж залишити замість взятої книги – свою. Щоб скарб знайшов свого читача, книгу необхідно зареєструвати на сайті руху, вказавши її місцезнаходження.

На нашому ж фестивалі діятиме відкрита полиця, де ви зможете обміняти книжки. Прихопіть із собою на фест цікаву книгу! Відпустіть її у широке плавання, і в обмін ви отримаєте зовсім безкоштовно іншу книжку і знайдете однодумців!

А також станете причетними до спасіння матінки-Природи! Як не як, а 1 тонна паперу – це 10 дерев…

В Україні 10 млн. гектарів лісів (15 % території), а це не так і багато, навіть у порівнянні з Європою …

Стати трипільським буккросером просто. Для цього:

1. Прихопіть у свій фестивальний рюкзак разом з наметом і цікаву книгу.

2. Обміняйте її на іншу захопливу і пізнавальну літературу на Трипільському колі! Насолоджуйтесь читанням!

Якщо хочете стежити за мандрівкою своєї книги, можете попередньо зареєструвати її на офіційному сайті буккросингу: www.bookcrossing.com. Тоді ви долучитеся до сотень тисяч буккросерів всього світу і зможете користуватися усіма перевагами руху.

РЯТУЙ ПРИРОДУ І РОЗВИВАЙ СЕБЕ! ПРОЧИТАВ САМ – ДАЙ ПОЧИТАТИ ІНШИМ!

Додаткова інформація у Марії Горбівненко, тел. 80967386689, horbivnenko@gmail.com